Orynnowanie kwadratowe

Orynnowanie kwadratowe firmy Metzink to przede wszystkim nowoczesny design i solidne wykonanie. Rynny są wykonane w technologii Rapid Connection. Jest to innowacyjna technologia stosowana w systemach paneli elewacyjnych oraz odwodnień dachowych. Dzięki tej technologii rynny ta nie wymagają stosowania złączek. Montaż odbywa się na zasadzie wsuwania kolejnych precyzyjnie dopasowanych elementów.
Dzięki temu czas oraz koszt usługi montażu rynien skracają się średnio, aż o 60%.

Orynnowanie kwadratowe dostępne są w kilku rodzajach metali oraz w różnych kolorach. Ułatwi to dostosowanie zamówienia do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się rynny z miedzi, blachy tytan cynk, aluminium i blachy powlekanej.  Rynny metalowe są odporne na warunki atmosferyczne, skrajne temperatury oraz promieniowanie UV. Dlatego Rynny stalowe doskonale sprawdzą się w miejscach nasłonecznionych, a także wszędzie tam, gdzie będzie na nie oddziaływać promieniowanie słoneczne, wysokie i niskie temperatury. Rynny metalowe dobrze radzą sobie również z dużymi opadami śniegu.
Istnieje możliwość wykonania przejść z rynny kwadratowej na okrągłą lub odwrotnie. Ponadto możemy wykonać dla Państwa dowolną rynnę kwadratową na wymiar.