Skip to content

Ozdoby dachowe

Ozdoby dachowe na zamówienie to jedna z naszych usług producenta dachów i elementów dachowych Metzink, mającego swoją siedzibę w Poznaniu. Firma oferuje Państwu szeroki wybór asortymentu i wyrobów metaloplastycznych z miedzi, cynku, a także innych metali. Specjalizujemy się przede wszystkim we wszelkich ozdobach na dach, takich jak: lukarny dachowe, rzygacze rynnowe, szpice i wiatrowskazy. Ponadto na podstawie konkretnego projektu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane indywidualne zlecenia metaloplastyczne.

Ozdoby dachowe od firmy MetZink

W naszej firmie przeprowadzamy rekonstrukcję zniszczonych elementów i wyrobów metalowych. Warto zaznaczyć, że nasze produkty doskonale nadają się do renowacji zabytków i obiektów sakralnych. Metaloplastyka obejmuje również artystyczny wyrób przedmiotów z metalu, zatem na specjalne zamówienie wykonujemy rzeźby, płaskorzeźby oraz inne konstrukcje z metalu.

W ramach naszych usług oferujemy także kratki wentylacyjne oraz naziemne lub wysokościowe kominy wentylacyjne na indywidualne zamówienie. W procesie produkcji starannie dobieramy materiały i grubość blach tak, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę, nie generując jednocześnie większych kosztów dla kupującego.

Ozdoby dachowe na zamówienie

Na naszej stronie znajdą Państwo wybrane zdjęcia naszych realizacji ułożonych tematycznie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią, a być może będzie to ciekawa inspiracja dla Państwa. W przypadku zainteresowania którąś z ozdób dachowych prosimy zapamiętać tematykę i numer zdjęcia i podać go telefonicznie naszemu konsultantowi. Dla nas metaloplastyka jest również rodzajem blacharstwa artystycznego, zatem lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się realizacji indywidualnych zamówień. Wystarczy wtedy wysłać nam projekt, a my przystępujemy do działania.

Producent ozdób na dach MetZink

W Metzink metal nie ma dla nas tajemnic i w produkcji wyrobów z metalu mamy już wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy wyroby z miedzi, ocynku, aluminium, blachy powlekanej, a także tytanu cynku. Oferujemy również produkcję dachów z blachy, metalowych rynien oraz wielu innych elementów z metalu. Z chęcią i zaangażowaniem realizujemy zarówno projekty indywidualne, jak i duże inwestycje. Nasi uzdolnieni fachowcy z przyjemnością podejmą się pracy przy nawet najbardziej skomplikowanych projektach metaloplastycznych. Jako Metzink posiadamy rozbudowaną bazę maszyn i urządzeń, dzięki którym produkcja funkcjonuje sprawnie, a czas realizacji projektów jest krótszy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości asortymentu.